AKCE

XFN 15, to není jen souboj Marpo vs. Rytmus

Tenhle galavečer bude stát za to! Petr Kareš, promotér organizace XFN, oznámil několik nových duelů na nejočekávanějším turnaji tohoto roku. XFN 15 se odehraje už 27. prosince v Pražské o2 areně.

Ivan Buchinger (34-6) vs. Sergej Grecicho (25-10-1) – titulový zápas
Ivana Buchingera, bývalého šampiona Cage Warriors či ruské M-1 Global, vyzve Litevec Grecichoa. Ten je veteránem organizací ACB nebo Polské KSW a je obávaným zemařem, který má na svém kontě 20 ukončení pomocí submissions. V roce 2017 také dokázal utáhnout na heel hook slovenskou jedničku v 70kg Miroslava Štrbáka.

Miroslav Štrbák (17-8) vs. Ylies Djiroun (15-4)
Štrbáka čeká první těžká zkouška na cestě k titulovému zápasu. Jeho soupeřem bude Francouz Djiroun, který táhne sérii 10 vítězství v řadě a zároveň je v žebříčku lehké váhy o 133 příček nad Štrbákem.

David Dvořák (14-3) vs. Albert Ghazaryan (12-3)
David Dvořák je zřejmě spolu s Arménem Ghazaryanem nejlehčím ale zároveň také jedním z nejlépe postavených borců na kartě XFN 15. David drží v evropském žebříčku muší váhy 18. příčku. Jeho soupeřem bude Albert Ghazaryan, jenž disponuje skvělým rekordem, ovšem jeho soupeřem zatím nebyl ani zdaleka nikdo formátu Chrousta.

Sandra Mašková (1-2) vs. Chamia Chabbi (0-0)
Populární „Medojed“ bude chtít po dvou porážkách opět zvítězit. Soupeřkou jí bude Finka, která zatím neokusila profesionální Oktagon. Několikrát se však zúčastnila amatérského mistrovství Evropy či Světa. Její amatérská bilance činí 2 vítězství a 5 porážek.

Turnaj XFN 15 s hlavním tahákem Marpo vs. Rytmus se koná 27. prosince a vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal.

Nejčtenější články

To Top
X