MMA

Hra o MMA trůny: Terminátor versus král území 77

Celé české MMA skoro nežije ničím jiným. Uskuteční se duel Vémola vs. Kincl, nebo ne? No, uvidíme. Zatím si ale pojďme zrekapitulovat situaci trochu s humorem. Kdo má rád seriály, nastal jeho čas.

Je právě tolik kolik je, protože vaše oblíbená stanice XFN přináší pravidelně nepravidelný seriál Hra o MMA trůny:

V prvním díle jste viděli… XFN se omluvilo fanouškům, že Karlos Vémola nenastoupí na akci v Nitře. Nicméně na dalším galavečeru v O2 Areně (28. června) by neměl chybět a hledá pořádného soupeře. Na to se ozval další bývalý UFC zápasník Viktor Pešta, že je prý připraven Terminátora vyzvat. Později se ale ukázalo, že zase tak moc připravený nebyl, neboť ho nejspíš nepustí organizace FIGHT NIGHTS GLOBAL. Je tedy v situaci kluka, co by chtěl ostatním v ulici předvést, že je nejlepší, ale máma ho nepustí z domu.
A musíme přiznat, že nás Viktor Pešta trochu zklamal, protože doposud k výzvě nenatočil žádné video.

V druhém díle jste viděli… Na výzvu Pešty reaguje Karlos Vémola prvním videem (na výšku – důležitý detail), oznamuje, že s ním bojovat nechce. Je to prý nezajímavý soupeř, ale když fanoušci a XFN jinak nedají, převálcuje i Peštu.

 

 

Ve třetím díle jste viděli… Pešta stále nepřichází s odpovědí, jestli ho FNG pustí. Vémola tak opět točí video (na výšku), kde tvrdí, že nemá problém s ním bojovat. A přitom pronese pro další vývoj příběhu fatální prohlášení, že je českou jedničkou ve vahách 77, 84, 93, …

 

Ve čtvrtém díle jste viděli… Do děje vstupuje nová postava, nový hrdina. Patrik Kincl. Vémolovo prohlášení, že je českou jedničkou ve váze do 77 kilo, považuje jako výzvu. Tvrdí, že na území „77“ vládne on a pomyslně zvedá terminátorovu vhozenou rukavici.

V pátém díle jste viděli… Vémola reaguje videem (na výšku) na Kinclovo prohlášení. Toto video vejde do dějin pod názvem „Conorovy kalhotky“. Tedy ony nebyly Conora, ale Vémola citoval výrok McGregora o červených kalhotkách, což mnoho lidí nepochopilo. Některé to dokonce urazilo. Například Patrika Kincla. No, je to takové složitější…

 

V šestém díle jste viděli… Patrik Kincl reaguje na Vémolovo video (na výšku) videem (na šířku). Pozastavuje se nad kalhotkami a celkově nad tím, proč se Terminátor naváží do jeho rodiny. Závěrem Vémolovi radí, jak má točit správně videa (na šířku).

 

V sedmém díle jste viděli… Karlos Vémola reaguje videem (na šířku – děkujeme Patriku), ve kterém se omlouvá, že nic nemyslel osobně a připomíná, že co se červených kalhotek týká, citoval pouze „klasika“ Conora McGregora. Ale zároveň slibuje, že Kincla porazí, budou-li diváci a XFN zápas s ním chtít.

 

V osmém díle jste viděli… Kincl přijímá Vémolovu omluvu, ale trvá na výzvě na souboj. Řeší však, v jaké váze by to mělo být. XFN chce, aby se zápasilo ve váze 84, což musí Kincl zvážit s rádci. Na závěr videa slibuje místo vémolice v O2 Areně vemoletu. Podívejte se.

 

V devátém díle jste viděli… Vémola reaguje videem (na šířku 👍), které ale není určeno Kinclovi. Takže Patriku Kincle, čteš-li tento článek…

Pro ostatní pokračujeme: Vémola tvrdí, že se Kincl chce jen zviditelnit na jeho jméně, a to ho prý nebaví. A kdyby s ním měl zápasit, tak leda ve váze do 84 kg.

 

V příštím díle uvidíte… Bůh ví, neboť tento seriál píše sám život. Nebo alespoň nevíme kdo.

Finální díl  goo.gl/ytbGmK

PS: Bonusové díly můžete vidět zejména v instastories Patrika Kincla prakticky každý den.

 

Nejčtenější články

To Top
X