MMA

Z bojovníků budou běžci. Hvězdy XFN poběží pro Světlušku

Pomozte rozsvítit život nevidomých – zní heslo každoročně pořádané charitativní akce Běh pro světlušku. Letos se této velmi oblíbené události se skvělou atmosférou zúčastní i hvězdy největší české MMA organizace XFN, aby přispěly na pomoc, těm kteří to potřebují.

Z bojovníků běžci

Skupina běžců XFN bude velmi početná a složena z významných osobností české bojové scény: Petr „Píno“ OndrušMachmud Muradov, Sandra MaškováMatouš KohoutJaroslav „Jubox“ PokornýPetr Kareš – to je však jen menší polovina celkového počtu týmu XFN. Na místě bude mnoho dalších skvělých bojovníků.

Hvězdy na dosah

Každý, kdo se zúčastní pražského běhu ve Stromovce 12. dubna od 21. hodin, tak bude mít možnost potkat na živo populární MMA zápasníky, s nimiž si může udělat společnou fotku, nebo je požádat o podpis.

Organizace XFN je zapojena do více charitativních projektů. Váží si totiž narůstajícího zájmu publika o novodobý sportovní fenomén, kterým je MMA. Snaží se proto na oplátku co nejvíc pomáhat. Zároveň chce lidem dát možnost být jejím sportovním hvězdám co nejblíže.

http://praha.behprosvetlusku.cz/

 

Nejčtenější články

To Top
X