kickboxing

Padne čínský obr? Veliká válka v K-1 se blíží

Český krteček versus čínská Panda? Žádné pohádky! Česko-čínská válka se blíží. Odehraje se mezi šestnácti provazy v rámci pravidel K-1. Máme vůbec šanci? Rozhodně ano! České barvy budou hájit jedni z nejlepších.

Nervozita stoupá, čínský obr už se blíží. Galavečer Česko vs. Čína je za několik týdnů. Čeští hrdinové proti čínskému výběru (a že mají z čeho vybírat). Máme vůbec šanci? Nezažijeme stejné fiasko jako nedávno v boxu „Evropa vs. Kuba“, kdy si kubánští bijci přijeli zaspárovat do Lucerny?

Ne, k tomu by rozhodně dojít nemělo. České barvy budou hájit jedni z nejlepších, jako jsou ostřílení válečníci Jan Soukup, Jiří Žák, krásné bojovnice Sandra Mašková, Michaela Kerlehová anebo „český Mayweather“ Vašek Sivák, jenž se dál drží svého hesla „Z ulice až na vrchol!“

Jedním z největších úskalí tohoto interkontinentálního poměřování sil je pro český tým neznalost soupeřů. Jen těžko se získávají video-záznamy bojovníků. Je tak velmi obtížné, připravovat si taktiku na konkrétní soupeře. „Vůbec nevím, co od nich čekat,“ přiznává například Sivák. „Ale na svého soupeře se kvalitně připravím a porazím ho. Bude to válka proti Číňanům!“ dodává odhodlaně.

Podobně to vidí skvělá kickboxerka, vítězka Světových her, Sandra Mašková. „Výzva to je obrovská. To už řekla Alena Holá z XFN, že čeští bojovníci dostali na výběr, ber, nebo nech být. Soupeře jsme si tedy nemohli vůbec vybírat,“ prozradila Mašková serveru iSport.cz. „Takže na nás nastoupí čínská elita a my se s tím musíme popasovat. Bude to obrovská zkušenost. Nevím, co od toho očekávat. Nicméně jsem připravená na nejhorší.“
Jak asi dopadne unikátní válka v ringu?

Vstupenky: goo.gl/Q7RGGN

Sandra „Medojed“ Mašková

Vašek Sivák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejčtenější články

To Top
X