MMA

GSP se utká Bispingem na UFC 217 v listopadu!

Zdá se že je vše domluveno a potvrzeno. Dlouho očekáváný návrat kanadské megahvězdy George St-Pierra se uskuteční na UFC 217, které se bude konat 4. listopadu v New Yorku. Za soupeře mu bude již dříve avizovaný šampión Michael Bisping. UFC 2017 vůbec vypadá velice zajímavě.

Cody Garbrant včera na svém Twitteru oznámil, že bude na UFC 217 obhajovat svůj bantamový pás proti rivalovi TJ Dillashawovi. Vyhecovaný zápas už byl jednou odložen a tak pro něj máme další datum. Oficiálně tento zápas ještě nebyl oznámen, ale očekává se to každou chvílí.

UFC 217 pravděpodobně také uvidí jednu velkou rozlučku, ale nebudeme předbíhat. Svou, pravděpodobně poslední, šanci dostane Johny Hendricks, který se utká s talentem Paulo Henrique Costou. Hendricks, který kdysi sám držel pás šampióna UFC, se potýká s problémy, z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jeden. Má problém dodržet váhový limit a poslední zápas prohrál jasně před limitem. UFC mu dává ještě jednu šanci, ale příliš mu jí neulehčilo. Jeho soupeř je talentovaný brazilský střelec Paulo Henrique Costa, který všech svých 10 profesionálních zápasů vyhrál a všechny před limitem, přičemž pouze jeho UFC debut proti Oluwale Bamgbosovi došel až do druhé kola, kde ho Costa knockoutoval. Očekává se, že pokud Hendricks nevyhraje tak v UFC končí a bude to velmi smutný konec jedný kapitoly bojovníka, který býval velkým postrachem welterový váhy. Na UFC 217 se moc těšíme.

Nejčtenější články

To Top
X