MMA

Další pecka pro O2 Arénu… Kozma vyzve Monstra!

7.12.2017 se bude konat v pražské O2 aréně největší tuzemský MMA galavečer historie XFN. Promotéři vědí, že je potřeba našlapat startovku až po strop a už první zveřejněný a vyhecovaný zápas mezi Karlosem Vémolou a Petrem Ondrušem dává tušit, že to myslí vážně.

Teď byl oznámen další zápas a je to opět velice zajímavá pecka, která musí zvednout tlak každému fanouškovi českého MMA. Do klece se proti sobě postaví David Kozma (PriMMAT Gym)  a legenda české klece Petr „Monster“ Kníže (Monster Gym Praha). David Kozma je na skvělé vítězné vlně, od roku 2015 v pěti zápasech v řadě neprohrál. Přesun do welterové váhy mu svědčí a pro zápas v O2 Aréně půjde ještě výše.

Petr Kníže je na tom velmi podobně, od své jediné prohry s Karlosem Vémolou v roce 2013 nasbíral 4 vítězství v řadě, nicméně všechny tyto zápasy proběhly ve střední váze, o váhu výše než zápasí David Kozma.  Aby se oba mohli utkat, dohodli se na kompromisní váze do 80 kg.

Zvítězí dravé mládí nebo zkušenost jednoho z největších veteránů naší scény? Tak na tohle rozuzlení si musíme počkat až do prosince, ale klidně nám dejte vědět v diskuzi jak to vidíte.

Vstupenky můžete zakoupit již nyní přes ticketportal.

Nejčtenější články

To Top
X