MMA

Ty modelko! Vzkázal Kincl Borárošovi…

Na české scéně to vře.  Sobotní turnaj OKTAGON 3 přinesl několik zajímavých zápasů a stejně tak několik kontroverzí. Jedna z hlavním hvězd večera Gábor Borároš neměla svůj den a prohrála jasně z francouzským bojovníkem Mohamedem Sayahem. Aby toho nebylo málo, zdálo se že ringový rozhodčí slovenskému bojovníkovi nadržuje… Tak jako tak reakce na tento zápas na sebe dlouho nenechali čekat, nejvýrazněji se ozval současný nejlepší český welter Patrik Kincl, který na svém facebooku zveřejnil následující post:

„Héj Gábore Borárosi, nech svoje holčičí výmluvy. Jsi uměle vytvořená hvězdička, kterou zhasl fighter, který o zápase věděl 3 dny předem. Ty ani netušíš co mma je. Česko-Slovensko má daleko větší hvězdy než ty kdy vůbec budeš. Šampiony Bellatoru, M-1, zápasníky a veterány UFC. Styď se, že těmhle lidem bereš pozornost, kterou si na rozdíl od tebe zaslouží. 
Shut the fuck up nebo dokaž jak se teda skvěle umíš připravit na kohokoliv. Ja jsem ready a půjdu klidně o váhu výš abys neplakal, že welter nedáš. Nadopuj se jak nejlépe dovedeš, vem si ten svůj rozhodčovský team, aby ses mohl kdykoliv vydechnout i tak tě smáznu.
To byly pořád řeči o UFC, ale vsadim se, že na mě si netroufneš !!! Ty modelko…“

Na inkriminovaný zápas se můžete podívat výše. Každopádně jsme sami zvědavi, zda bude Gábor na tuto výzvu nějak reagovat ..

Nejčtenější články

To Top
X