MMA

ŠOK! Populární kulturista Filip Grznár bude zápasit na XFN 3!

Populární kulturista, který nejde pro ostré slovo daleko, Filip Grznár bude součástí fight card turnaje XFN. Filipa Grznára asi nemusíme mnoha lidem představovat, úspěšný kulturista vzal českou scénu útokem díky svým youtube videím, kde se nebál a stále nebojí opřít do kohokoliv a do jakéhokoliv tématu. V poslední době o sobě dal opět slyšet, když vyzval k zápasu zpěváka Bena Cristovaa, který nabídku přijal, ale zápas se uskuteční v BJJ pravidlech koncem července. Ale zpět k XFN.

Filipa na XFN neuvidíme v BJJ, ale v regulérním MMA zápase s velice kvalitním soupeřem. To byla jedna z podmínek XFN, že zápas umožní, ale Filip musí zápasit s regulérním sportovcem. Sám Filip netroškařil a za soupeře si vybral brazilského bojovníka Charlese Andradeho. Pokud vám to něco říká, tak je to ten samý člověk co na nedávném Heroes Gate porazil Eldara Rafigaeva, je to veterán s 60ti zápasy a velice kvalitním, jak to už u Brazilců bývá, bojem na zemi. Andrade v současné době pobývá v ČR a trénuje a bude i zápasit za Good Luck Gym Hradec Králové!

Filip Grznár, ač se to možná tolik neví, není úplný začátečník a má za sebou několik zápasů jak v postojových sportech, tak MMA i BJJ. O jeho aktuální formě a o tom jak zvládne tři kola po pěti minutách v kleci, můžeme v současné době jen spekulovat. Faktem je, že si návrat do klece neudělal lehký a bude se muset hodně ohánět.

Jak to vše dopadne se můžete zajít podívat již 25.6. na XFN 3, které se uskuteční v Hale Královka v Praze, lístky se stále dají zakoupit v předprodeji.

Nejčtenější články

To Top
X