MMA

EXKLUZIVNĚ: Viktor Pešta už zná jméno svého soupeře pro XFN 3!

Nebylo to jednoduché, ale nakonec už je známo jméno soupeře pro první zápas Viktory Pešty v ČR po opuštění nejprestižnější ligy světa UFC. Nakonec Viktorovým soupeřem tak bude chorvatský bijec Ivo Cuk.

Cuk je chorvatský veterán, který se pohybuje na MMA scéně již od roku 2009. Za tu dobu nasbíral 20 zápasů z nichž ve 12ti zvítězil a vždy před limitem. V současné době se veze na vítězné vlně pěti vítězství v řadě. Nutno ale říci, že ani jeden z minulých soupeřů nedosahuje ani zdaleka kvalit Viktora Pešty, který nemá jinou možnost než zápas jasně a drtivě ukončit, aby si uchoval šanci vyšplhat zpátky na vrchol k návratu do UFC. Cuk sází na klasický silový boj, což je na jeho muskulatuře znát, je menší než Viktor, váhu budou mít plus mínus podobnou. Pešta na druhou stranu půjde do zápasu v sérii třech proher v řadě, ale všechny přišly samosebou s velice kvalitními soupeři. Viktor se na zápas připravoval v Americe a měl by být ve špičkové formě.

Jak to vše dopadne se můžete zajít podívat již 25.6. na XFN 3, které se uskuteční v Hale Královka v Praze, lístky se stále dají zakoupit v předprodeji.

 

Nejčtenější články

To Top
X