MMA

Roy Nelson odešel z UFC a na instagramu oznámil, co ho čeká dál!

Populární bojovník UFC těžké váhy „Big Country“ Roy Nelson opustil UFC. Za poslední rok se mu příliš nedařilo dostat se na vítěznou vlnu, ale i přesto z 4 zápasů odnesl domů dvě výhry. Po jeho posledním zápase s Alexandrem Volkovem, který prohrál na body mu skončila smlouva a UFC se evidentně rozhodlo jí neprodloužit.

Roy již od počátku svého působení v UFC nevycházel s šéfem Dana Whitem a vše vyvrcholilo v zápase s Antonio Silvou, kterého Nelson tvrdě knockoutoval a po ukončení zápasu kopl do rozhodčího, protože zápas dle jeho mínění ukončil příliš pozdě. White po tomto prohřešku prohlásil, že Nelson musí být pohřben a to se nyní asi stalo. Tento krok se nezdá příliš rozumný, protože Nelson má celosvětově obrovskou základnu fanoušků, a má nas svém kontě několik legendárních zápasů, nicméně v UFC ho již neuvidíme.

Roy dnes na instagramu ale oznámil, že nehodlá zápasení odložit na hřebík a podepsal exkluzivní několikazápasovou smlouvu s konkurenční organizací Bellator. Připojí se tak k dalším exUFC bojovníkům jako je  Phil Davis, Matt Mitrione, Benson Henderson a Rory McDonald. Zápasit bychom ho měli vidět někdy na podzim.

Nejčtenější články

To Top
X