MMA

XFN v červnu nabídne vymazlenou startovku v čele s Viktorem Peštou!

MMA přichází znovu do Prahy! Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů tohoto roku v České republice představí ty nejlepší české bojovníky včetně bojovníka vůbec nejslavnějšího. Viktor Pešta, ex-veterán slavné americké ligy snů UFC, se po dlouhých 4 letech vrací domů, aby se představil českým divákům. Po velmi úspěšném prvním roce 2016 se organizace XFN znovu představuje se všemi českými šampióny, kteří nastoupí proti bojovníkům z celého světa. Mimo hlavní hvězdy večera Viktora Pešty se představí řada dalších českých šampiónů, ale i nové talenty současné scény. Velmi zajímavý bude odvetný titulový zápas mezi česko-uzbeckým šampiónem Makhmudem Muradovem a David Ramirezem z Brazílie, který oblíbený Mach prohrál pro zranění a svému soupeři má hodně co vracet.. Po více než roce se na XFN 3 vrací do oktagonu také Petr “Píno” Ondruš, legenda české scény bojových sportů. Aby toho nebylo málo do MMA zabrousí i dva populární „postojáři“ Matouš Kohout a Daniel Brunclík. Oba bojovníky můžete znát z největší galavečerů u nás a tentokráte navléknou malé rukavice. Soupeři pro oba tyto borce jsou stále v jednání.

XFN 3 poskytne skutečnou horskou dráhu emocí během večera plného vizuální fantazie a dechberoucích zápasů, při kterých budete zajisté jásat a fandit. Tato událost je pro každého a nelze ji zmeškat. Vstupenky k dostaní od 7.5. na ticketportal.cz

O XFN
XFN je nová, profesionální a samofinancovaná liga MMA. XFN je arénou, kde se setkávájí ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.

Další informace o XFN najdete na webových stránkách www.xfn.cz nebo na našich sociálních sítích:

FB: https://www.facebook.com/XFightNights
Instagram: https://www.instagram.com/xfightnights/
Twitter: https://twitter.com/xfn_mma

Nejčtenější články

To Top
X